Poradenství přes internet

Poskytování rad není v dnešní době omezeno pouze na osobní schůzky a diskutováním nad stolem plným faktur, smluv a dalších písemností.

Pokud dokážete svůj dotaz písemně jasně zformulovat do emailové zprávy a k tomu případně naskenovat a přiložit doklady, kterých se dotaz týká, pak my zase umíme na většinu těchto dotazů odpovědět.

 

Obvyklý postup:

  1. pokuste se zformulovat Váš problém, nezapomeňte, že často je pro řešení podstatné vědět, zda jste fyzická osoba, obchodní společnost nebo nezisková organizace, někdy rozhoduje rok, ve kterém problém řešíte; nebojte se dodat podrobnosti, ale jen ty, které souvisí s účetním nebo daňovým pohledem na věc; využít k tomu můžete formulář níže, budete-li chtít připojovat přílohy, napište email,
  2. napište, jestli požadujete písemnou odpověď s razítkem daňového poradce nebo vám stačí odpověd elektronickou poštou,
  3. pokud na některé informace zapomenete, nic se neděje, my se vás na ně vyptáme,
  4. my Vám pošleme nabídku ceny,
  5. vy potvrdíte, že s cenou souhlasíte,
  6. většinou nejpozději do týdne po potvrzení obdržíte domluvenou odpověď; v případě požadavku písemné odpovědi nejpozději do týdne po přijetí platby.

Pokud je Váš dotaz jednoduchý, obecný a chcete se o odpověď podělit s ostatními uživateli internetu, využijte naší bezplatnou on-line poradnu. Zde sice nemáte záruku, že vaše otázka bude odpovězena, ani negarantujeme dobu, ale s výjimkou nárazových dob před termíny daňových přiznání zvládáme zhruba 80 % dotazů vyřídit a většinou také nejpozději do týdne.

 

Máte-li zájem o pravidelné poskytování poradenství a chcete-li mít ve vyřizování dotazů přednost, napište a dohodneme se na rámcové smlouvě, čímž se stanete našimi pravidelnými klienty.

 

O tom, že si umíme poradit s každým dotazem, se můžete přesvědčit nahlednutím do poradny:

Jak mám daňově odepisovat slona?

Pokud mám víc manželek, uplatňuji si pouze jednu slevu na manželku všechny, nebo mohu uplatňovat slevy na každou manželku zvlášť?