Samostatná/ý finanční účetní

Do našeho týmu hledáme kolegyni nebo kolegu na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • vedení kompletního účetnictví několika klientů (kromě mezd)
  • sestavování přiznání k DPH, souhrnná hlášení a kontrolní hlášení
  • zpracování statických výkazů
  • spolupráce s interními daňovými poradci při přípravě přiznání k dani z příjmu a účetní závěrky

 Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr)

  • logický nadhled nad účetnictvím

  • zodpovědnost, aktivní přístup

  • zvládat efektivně pracovat s MS Office, především pak s MS Excel

  • orientaci v účetním SW, znalost SW ABRA Gen výhodou

  • Nj nebo Aj na komunikativní úrovni

 Nabízíme Vám:

  • nástup možný ihned
  • práci na plný úvazek, vhodná i pro absolventy
  • menší přátelský kolektiv, týmová spolupráce
  • klouzavou pracovní dobu s možností výběru přesčasů
  • po zapracování možnost občasné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • benefity – stravenkový paušál, tramvajenka, příspěvek na sport a kulturu
  • občerstvení na pracovišti – káva, čaj, vody
  • firemní vzdělávání – odborné i jazykové
  • motivační odměny závislé na spokojenosti