Online poradna

Kategorie

 

 

Čeho se váš dotaz týká?

 

Otázky a odpovědi 


Celkem nalezeno 3 výsledků v kategorii Nezáleží se štítkem dlouhodobý majetek

Zahájení odepisování nemovitosti  27.10.2012

Dobrý den, prosím o radu. Mohu zahájit daňové odepisování koupené nemovitosti, která je v katastru nemovitostí evidována jako objekt pro bydlení (rodinný dům) a ve které bude provozována podnikatelská činnost charakteru poskytování služeb (výuka jazyků), aniž by byla provedena změna v užívání stavby dle §126 a násl. stavebního zákona, resp. tato změna bude provedena až v následujícím kalendářním roce?

Zobrazit odpověd