Kariéra

Hledáme sympatického kolegu či kolegyni do našeho se rozrůstajícího týmu v kanceláři v centru Prahy,

a to na volné pozice FINANČNÍ ÚČETNÍ na plný úvazek.

Máte rádi čísla? Baví Vás účetnictví? Nemáte problém rozvrhnout si měsíční práci – před DPH je frmol :-)?

Přidejte se k nám!

Náplň práce:
Vedení kompletního účetnictví několika klientů (kromě mezd)
Sestavování přiznání k DPH, souhrnná hlášení a kontrolní hlášení
Zpracování statických výkazů
Spolupráce s interními daňovými poradci při přípravě přiznání k silniční dani a DPPO
Sestavování pravidelných finančních reportů pro klienta

Co od Vás požadujeme?
SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
min. 1 rok praxe na obdobné pozici
Logický nadhled nad účetnictvím
Zodpovědnost, aktivní přístup
Zvládat efektivně pracovat s MS Office, především pak s MS Excel
Orientaci v účetním SW, znalost SW ABRA Gen výhodou
Nj nebo Aj na komunikativní úrovni

Co Vám nabízíme?
Nástup možný ihned
Práci v příjemném kolektivu
Klouzavou pracovní dobu s možností výběru přesčasů
Po zapracování možnost občasné práce z domova
5 týdnů dovolené
Benefity – stravenky, tramvajenka, příspěvek na sport a kulturu
Občerstvení na pracovišti – káva, čaj, vody
Firemní vzdělávání – odborné i jazykové
Motivační odměny závislé na spokojenosti